Întrebare recomandată | Eu500 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un ceas inteligent si nu stiu pe care sa-l aleg, ce ma sfatuiti?
Samsunge Gear 1 SAU Sony Smartwatch 2?
Am Samsung Galaxy S4 happy

Răspuns Câştigător
| Anooniiim a răspuns:

Sony Smartwatch 2 e mai finut!

12 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Nu sunt pasionat de ceasuri, mai putin de cele inteligente.dar daca ai Samguns S4, de ce sa nu-ti iei si ceas de la ei? Adica ma gandesc ca daca ambele sunt de la aceeasi firma, au (sau vor aparea) unele aplicatii sau ceva care merg doar de la Samsung la Samsung(in cazul tau de la telefon pentru ceas sau invers), ceva gen Bluetooth la Apple. Cred ca ai inteles ideea, eu cel putin asa as fi facut. Bafta in alegerea celui corect, de care sa nu-ti para rau mai tarziu.winking

Răspuns utilizator avertizat
| TheMiningSheep a răspuns:

LG G Watch e mai bun big grin

| ionutzxz a răspuns:

Chiar îmi place aspectul SmartWatch Sony 2; prețul este rezonabil, si-mi place în special a accesibilității.
Dar Gear 2 Neo are un uimitor procesor, memorie RAM, și de depozitare! Plus rezoluția ecranului este incredibilă, împreună cu interfața frumosă! Ca design as alege Sony! Ca si performanta as alege Samsung

| andreeadinca a răspuns (pentru ionutzxz):

Samsung mai performant ca Sony, cred ca nu stii ce vorbesti, mai documenteaza-te

| lupu123puma789 a răspuns:

Fiind un telefon Samsung, mai bine mergi pe ceasul lor pentru o conexiune mai stransa, dar Sony are cel mai finut ceas totusi happy

| G1emanuel a răspuns:

Sony Smartwatch 2 e mult mai bun

| Aillyn a răspuns:

Sony smartwatch 2 laughing

| KristiPlejaru a răspuns:

Samsung gear daca vrei numai pentru galaxy S4, daca vrei universal Sony smartwatch 2

| YouRun a răspuns:

Cumpara-ti mai bine un iWatch!

| Miaa20 a răspuns:

Sony Smartwatch 2

| stefaniaaaa a răspuns:

Ce treaba are ceasul cu telefonul?