| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un desktop pe piese de gaming de maxim 3500 lei.ce piese imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Id mess sprintaroiuflorin sa discutam mai detaliat

4 răspunsuri:
| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Uita-te pe pc garage la wihlist.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
https://www.emag.ro/proces_comanda
Acesta este linkul la setul tau de gaming.
Eu personal nu cred ca as avea ceva mai mult care sa vreau.
NU cred ca iti vor trebui in urmatorii 10Ani mai mult de 16GB RAM, cu 8GB ai tot ce iti trebuie momentan;)
Cu Sursa aia..NU ti se va arde nimic, totul se va misca mai bine..este o sursa foarte mare.
Daca mai ai nevoie si de alte variante, spune
Sper ca te-am ajutat!

| gabi10ionut a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Ce sursa ca mie nu imi apare decat cosul de cumparaturi de la e, ag

| Azµre a răspuns:

Cele mai ieftine sunt pe vexio.ro poți să-ți faci un pc gamimg la ei!