| Samy2486 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un Huawei gt2
As vrea sa stiu daca pot raspunde la apeluri, daca pot vedea imagini din galerie, daca pot raspunde la mesaje de pe el, si daca suporta Facebook, wahtsapp si altele.
Mersi!

10 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

De văzut poți vedea orice notificare, de răspuns nu cred. Cum să scrii pe un display de 1. 2inch?

| Samy2486 explică (pentru Frank51):

Am vazut ca la alte ceasuri poti dicta ceea ce vrei sa scrii sau sa raspunzi cu ok, thanks sau chestii de genu?
Deti un astfel de ceas, imi poti zice mai multe?

| Frank51 a răspuns (pentru Samy2486):

Eu am Haylou Solar ls05 și văd notificări dar nu pot răspunde. Nu cred ca gt2e sau chiar gt2 pro să aibă această funcție.

| Samy2486 explică (pentru Frank51):

Bine atunci
Eram curios si daca pot sa vad unele imagini din galerie sau sa le import, mersi oricum de raspuns

| Strwberrs a răspuns:

Te referi la smartwatch. Ei bine, da! Insa trebuie sa ai aplicatiile instalate; bineinteles.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Da, pe gt2 (varianta de 46 mm) poti raspunde la apeluri si vorbi, de asemenea pe gt2 pro, spre deosebire de ce zic altii. Asta iti zic sigur. Imagini poti vedea, dar cel mai probabil din memoria ceasului. Cat despre Facebook, whatsapp si altele, doar notificari

| Samy2486 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Mersi!
Tot fac research de o vreme dar nu vad nimic ce sa imi zic de galerie/poze, ar fi super daca as putea vedea din memoria smartwatch-ului

| Saiko93 a răspuns:

Ia orice in afara de Huawei, Motorola, Realme sau alte firme noi aparute sau care nu sunt asa cunoscute ( o exceptie, Xiaomi, din cate am auzit este genial )

| Samy2486 explică (pentru Saiko93):

Nu inteleg la ce te referi

| Saiko93 a răspuns (pentru Samy2486):

Incerc sa te salvezi de telefoanele rele. Restul sunt bune. Atat doar ca Iphone e dublu la pret cat un telefon de aceeasi calitate ( o diferenta brandul il face sa para mai valoros... )