| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un PC pentru jocuri. Am un buget de maxim 1500 lei, 1000 pentru unitate si restul pentru monitor, mouse si tastatura[nu chiar foarte performante]. Pretul poate depasii bugetul cu 100-200 lei maxim. Ce recomandari mi'ati face?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici ceva super-bun http://www.superocazii.ro/produse_detalii.php?tip=calculatoare&id=462 e cel mai mic pret la produs! Vezi caracteristici! Bafta!

| geo1200 a răspuns:

Mi-am luat eu un duo core 2. 66 HDD 500 GB video card nVIDIA GeForce 9500GT 1gb si memory ram 2 gb imi merg toate jocurile de pna acum dar l-am luat cam scump cu 1600 lei dar acum am vauzt cu 1300 lei si mi-am luat si monitor LG FLATRON W2241s de 22" cu 630 leibig grin dar poti sa iti iei mai mic big grin cred ca acum ai putea sa iti iei cu 1500 de lei dar fara boxe imprimanta etcwinking baftabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| tremurici a răspuns:

Nu are rost. ai nevoie de buget MINIM 1500 lei pentru unitate happy si pe pc-ul asta o sa poti juca jocuri noi vreo 6 luni, dupa aia trebuie sa ia altu laughing 2000 de lei si joci 3 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei unitate buna pentru jocuri full cu monitor testatura, maus suna la 0040768247338... 900ron.

| Asterix_5908 a răspuns:

Recomand eMAG mi se pare foarte ieftine si bune eu tot ce am la pc este cumparat de la eMAG (livrare la domiciliu fara comision) www.emag.ro sesiunea Componete si Periferice