| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un sistem audio 5.1 si am gasit unul care se conecteaza prin Bluetooth. Problema e ca eu vreau sa il conectez prin cablu. Se poate conecta si prin cablu? https://altex.ro/boxe-akai-ss044a-av9082-5-1-115w-blueto oth-negru/ Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Are un spatiu intre -blueto si oth-negru daca il stergi merge link-ul
NU PREA CRED CA ARE SI FIR
nu stiu unde vede Thecryaotick, dar eu nu vad, iar imaginea e din fata, in fata poate sa aiba un connector pentru casti, care sunt "iesire" NU INTRARE
eu m-am dus pe alt produs, tot in domeniul boxelor si la specificatii apare un camp nou numit connector (si acolo scrie mufe jack and stuff), care la specificatiile boxelor pe care tu le vrei, nu exista... sorry!

insa cel mai sigur, dai un telefon la Altex, iar CU ADEVARAT SIGUR, te interesezi in ce magazin il au si te duci acolo si ceri sa le vezi (la telefon s-ar putea sa dai peste cineva care nu stie, sa iti zica ceva gresit, si apoi prinde-l daca poti si fa-i ceva, tot daca poti)

3 răspunsuri:
| DOOOPX a răspuns:

Nu e bun link-ul.

| DOOOPX a răspuns:

Desigur ca merge si la fir, daca dai zoom pe imagine vezi ca il poti conecta si prin cablu.
Succes!