| drodu94 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon pana in 800 de lei si prin eliminare am ajuns la 3 modele. Toate de la Allview. Allview X4 Soul mini 3GB RAM, Allview P9 Energy Lite si Allview V2 Viper S. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Dețin un Allview v2 viper s din iulie și merge perfect. Nu mi-a făcut absolut nicio problemă până acum. Eu îs mulțumită de achiziție.

| Kiwibibilă a răspuns:

Pai... Primul e ok pentru că are Android 7.0, al doilea are 6.0 dar are bateria mai bună şi al treilea e o combinaţie între primele 2 car e foarte urât. Deci gândeşte-te ce e mai important pentru tine.

| ChiarEu2 a răspuns:

Caută Huawei mai sus de P8.

| TrollKing1 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu iti cumperi chiar Allview sau Lenovo, sunt chinezesti adica Made in China, eu ieri de exemplu mi-am achizitionat un telefon Lenovo K5 Octa-Core de la Altex ieri si am numai probleme cu el!
Mama mea are telefon Allview numai probleme are cu el, la fel si 3 prieteni de ai mei!
Te sfatuiesc ia-ti ASUS, Samsung(dar nu Made in China), Huawei, Moto!
Funda?