| FaFaLikeYou a întrebat:

Salut,

Vreau sa imi cumpar un telefon S5 dar pe toate site-urile apare ca "STOC EPIZAT". De ce? Au oprit cei de la Samsung vanzarile sau ceva? Am gasit doar pe eMAG dar e rezigilat si cu zgarieturi minore si nu as vrea sa il primesc defect sau ceva.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.shopmania.ro/......b-78966020

http://www.compari.ro/......220321364/

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| tsbproduction a răspuns:

Am vazut si eu acest lucru, dar iti recomand sa iti iei s5 neo, deoarece are octacore, si primesti update-uri mai bune la android.

| DAnc3 a răspuns (pentru tsbproduction):

Degeaba ca e mai slab ca performante de cat S5winking Si pentru baiatul care a pus intrebarea, mai bine iti iei sh ca gasesti in stare perfecta la 10-11 mil, eu asa mi-am luat si nu am nici-o problema cu el.

| FaFaLikeYou explică (pentru DAnc3):

Depinde si de vanzator big grin

| DAnc3 a răspuns (pentru FaFaLikeYou):

Pai doar te intalnesti cu el si vezi telefonul.

| Niku19 a răspuns:

Incearca si pe alte site-uri : QuickMobile, EvoMag, MarketOnline, PcGarage. Daca nu gasesti poti lua un Note 4 sau un A7, A8, A9. Daca esti norocos gasesti o reducere la s6.