| RomyGabriel17 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg intre Huawei p9 lite si Samsung galaxy a5(2016).Poate sa imi spuna cineva care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| DracoSpam a răspuns:

Sunt bune ambele, dar eu as merge pe p9 lite mai ales ca e si mai nou.

| RomyGabriel17 explică (pentru DracoSpam):

Si pretul este mai avantajos. Multumesc!

7 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nici unul dintre cele doua, mai bine un Nexus 5x sau iphone 5s.

| Rommeo a răspuns (pentru Mihai1810):

Iphone-ul 5s este de acum depasit si batran ia trecut vremea lui, si sincer e si prea mic, macar daca era de un 4, 5 inch ar fi fost cat de cat ok.

| DracoSpam a răspuns (pentru Mihai1810):

Ambele sunt cazaturi de telefoane. P9 lite la putere!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Rommeo):

Depasit nu este, cunosc o gramada de persoane cu 5s si merg mai bine ca unele telefoane aparute in 2016. Da prea mic este, eu iti recomand LG Nexus 5x, un telefon extraordinar la pretul sau.

| Mihai1810 a răspuns (pentru DracoSpam):

Cand esti neinformat nu comentezi. p9 lite nu e cine stie ce, LG Nexus 5x il bate la fundul gol in orice moment la fel si iphone 5s.

| DracoSpam a răspuns:

Recomand P9 lite, Samsung e bun daca vrei AMOLED. Poti sa te uiti si de modele gen Xiaomi Redmi Note 4.