| Pomar a întrebat:

Salut,
Vreau sa imi cumpar un Tv Tuner dar nu ma pricep ...imi puteti recomanda unul? Vreau doar sa ma pot uita la TV pe PC ...nu am nevoie de alta functie
Multumesc

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Cele de la Leadtek sunt foarte bune, si softul cu care vin este foarte usor de folosit. Ar fi ajutat daca ai fi dat mai multe detalii despre ce-ti doreste inima (ce bani, intern/extern). Poti sa arunci un ochi aici http://www.price.ro/preturi_tv_tunere-1346.htm

| TheTerminator a răspuns:

Sal, ai un id- de messenger? am eu un tv tuner de vanzare,

id-u meu este t_szabi_d24