| AlexCristi97 a întrebat:

Vreau sa imi fac curatenie in pozele din calculator, avand peste 3000 dintre care jumatate vin sterse. Stiti vreo aplicatie/program care sa ma ajute sa fac treaba asta mai usor?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, este și îi spune proprietarul pozelor.Nici o aplicație din lumea asta nu l-a depășit.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai adresa de Gmail poti face cont de Google si acolo ai Google Drive. Le poti transfera acolo si pe rand, cand ai timp le verifici pe rand si le stergi. Altfel nu se poate.

Bula
| Bula a răspuns:

E simplu:
Le vizionezi cu programul implicit a windowsului, iar care poza nu-ti trebuie o stergi direct din program.
Alta metoda, mai rapida este sa vizualizezi pozele in miniatura in folder, le marchezi pe cele nedorite (apasand tasta Ctrl si dand click pe poza), dupa care apesi tasta Del (deleteÖstergere).

La urma golesti cosul de gunoi (Recycle Bin).

| 94Lucifer94 a răspuns:

Îți recomand Magix Photo Manager.