| Skifer a întrebat:

Vreau sa imi fac un calculator de la 0 pentru gaming. Si nu prea le am cu astea happy. Deci imi poate spune cineva care stie cam toate piesele si cam tot ce trebuie cumparat sa fie functionabil? laughing
Buget sa zicem 4000 lei.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai monitor? Ce componente actuale vrei sa pastrezi, ai anumite preferinte hardware, vrei sa cumperi de la un magazin online anume? Cam ceva de genul asta ar iesi - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2200346/ - dar se poate imbunatati cu ofertele la zi. Ala e facut cu ceva vreme in urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......-garantie/
fara monitor
si unu care sa intre si monitorul: http://www.pcgarage.ro/......4gb-gddr5/
iar daca vrei ceva mai frumos, si cu asamblare gratuita cat mai au cei de la pcgarage oferta, intra pe www.pcgarage.ro si ai jos o fereastra suntem online, daca nu mai sunt pana la 21, incerci maine de dimineata incepand cu ora 8-9 si te ajuta cu mare drag.
Foloseste si codul acesta daca vrei : K8XGZ8DK pentru o reducere de 1%.

| Florinelx a răspuns:

La bugetul tau ti-l iei deja făcut!

| HLucian a răspuns (pentru Florinelx):

De ce sa-l cumpere gata facut? Daca il face pe piese il face mult mai bun in 4000 lei decat daca il cumpara gata facut. La cele gata facute se adauga taxe, asamblarea, etc. Trebuie sa manance si aia ceva, nu?

| SSH21 a răspuns:

Am si eu un cod de reducere pe PCGarage. KMNJ4EMY
Bafta!