| CCLeaN a întrebat:

Vreau sa imi fac un nou calculator si nu stiu ce piese sa pun. Am bugetul de 15 milioane. ( As vrea sa mearga fifa 11). FUNDA!

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://totallasttutorial.weebly.com/1200-1500-lei ai configuratii calumea, nu ca pe intimp.ro. unde ala viseaza watch dogs (ultra low poate) cu ce e pus acolo...

| CCLeaN explică (pentru sltlp):

Chiar frumoasa configuratia avand mai jos si niste videouri cu testare la unele jocuri big grin

| CM7YRE a răspuns (pentru sltlp):

Out of the ordinary, o sa-ti dau un link cand o sa te trezesti la realitate. Am facut 'nspe mii de configuratii mai slabe ca ce-i acolo, si ruleaza toate jocurile aparute pana azi, la mediu/high. (nu ultra high).

| configuratiiproastemaiai a răspuns (pentru CM7YRE):

Configuratia aia e de 2 bani. La cat de proasta e configuratia aia in gaming, puteai sa nu ii mai pui gt630-ul ca integrata e tot cam atat de performanta. un *** de configuratie. Sa nu luati asa ceva. Sau luati, credeti omul, poate vreti sa jucati totul cu low. Sunt sigur ca poate sa si demonstreze ce poate in gaming configuratia lui.

| CM7YRE a răspuns:

Http://intimp.ro/forum/viewtopic.php?f=10&t=160
E cea mai buna configuratie care o poti face la banii astia. Ruleaza si fifa 14, watch dogs, crysis3, battlefield 4, Nfs Rivals si cam tot ce vrei.

| CCLeaN explică (pentru CM7YRE):

Mersi o sa ma mai consult cu cineva poate ar putea fi configuratia asta

| George8916 a răspuns:

Daca vrei un PC care sa rupa tot iti trebuie minim 2800 lei...

| darius4181 a răspuns:

Peste 2 gb de ram!
Placa video Gigabyte AMD Radeon R9 290 WindForce 3X, 4GB DDR5, 512-bit
(Sa fie peste 312-bit)
Si ia-ti si un hard daca vrei!

| Cadariu_Paul_1994 a răspuns:

Suna la numarul de tel 0762642104 si iti voi spune tot ce vrei in legatura cu un pc nou