| Romania_Tiruri_1990 a întrebat:

Vreau sa imi fac un pc pe piese in valoare de 4700 lei! Credeti ca de Black Friday va costa undeva pe la 3500?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, nu. Dar ar fi o idee sa ne zici si noua care sunt componentele alea, mai ajutam cu un sfat, o maslinutza, un coniac.

| CPAElites a răspuns:

Nu. M
Mai bine il cumperi de acum, din septembrie or sa inceapa sa creasca preturile.

| Zaygon a răspuns:

Nu are sens intrebarea pentru ca nu stii cat vor scadea preturile.

| vladutzu09 a răspuns:

Mi-am facut si eu un pc pe piese si crede-ma. Nu merita sa astepti black friday. Stock-urile sunt mici si preturile sunt marite inainte ca sa ai surpriza ca un produs de 12 milioane costa 10, 5 in cel mai special caz.

Mai era la PcGarage anul trecut o reducere mare la procesoarele i5 4460 dar au fost doar cu ocazia Skylake-ului si stocurile s-au lichidat in cateva ore... (Raspunsul e nu. Nu va costa 3500 happy