| crystall21 a întrebat:

Vreau sa imi fac un site/forum/blog gratis si am nevoie de un hosting care ofera webhosting gratuit cu cpanel/ftp/mysql etc.
Sper ca ati inteles ce anume doresc.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| raducebotari a răspuns:

Daca esti incepator intra pe www.ucoz.ro sau www.blogger.com

6 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Intra pe www.000webhost.com/643158.html.
Are tot ce ai mentionat tu mai sus.

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| crystall21 explică:

Nu mai inteles bine
Eu as vrea cu cpanel/ftp/mysql adica sa pun ce doresc eu acolo, as vrea sa creez indexuri sau scripturi.

| crystall21 explică:

Bine mersi, nu mai am nevoie, le folosesc pe alea postate.

| Juliet91 a răspuns:

Salut crystall21 gasesti o lista cu astfel de site-uri aici http://serviciipe.net/Thread-Webhosting-gratuit