| anonim_4396 a întrebat:

Salut,vreau sa imi iau o boxa portabila pana in 2 milioane.
Vreau sa se auda macar cum se aude la PC.
Unde ziceti ca sunt mai ok. La flanco sau la altex?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunsuri aiurea! Ori la Altex, ori la Flanco daca-i acelasi produs merge la fel. Ei vand niste lucruri facute de altii. Nu conteaza de unde le iei ci calitatea produsului. Desi este un pic mai scumpa eu cred ca asta este buna: http://bit.ly/2PBDkZr Am vazut-o la un prieten si-mi pare rau ca n-am stiut de ea. Acum depinde si cum o nimeresti. Eu mi-am luat una care o are si un alt prieten. La el nu merge bine. La mine merge binisor. Eu mi-am luat Akai deoarece este o firma veche (o stiu de pe vremea comunistilor). Nu este deosebita dar este buna. Uite: http://bit.ly/2QTI2i7

| Andreeush a răspuns:

La altex poti sa gasesti cele mai bune boxe.

| denisaroman55555 a răspuns:

Te sfătuiesc să mergi la altex pentru ca tata a luat de acolo acum 3 ani şi se aude foarte tare si a stat afara si in praf si inca merge. FUNDA?