| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Vreau să îmi iau o pereche de căsti pentru Tv dar cred că îmi trebuie două sau trei extensi audio de 2.5 m. Cum vi se par căștile acestea? Sau Alte sugestii?

https://altex.ro/......SHAMR60XE/

Sau ar fi mai bune acestea?

https://altex.ro/......HP2500BLK/

la acestea, avantajul este că firul are 6 m și telecomandă cu rotită de volum.

3 răspunsuri:
| DoctorWh0 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DLQRWBBBM/
Astea is cele mai bune din categoria de preț 100-200 lei.
Sunt puțin peste 200, însă merita. Sunt de la o firma cu reputație bună și cablu nu e foarte scurt. Are 3m

Bula
| Bula a răspuns:

Prima casca nu este pentru ascultat televizorul - mufa nu se potriveste (are on plus si un conector pentru microfon).
A doua casca este una buna in camera (cu 6 m cablu) si mufa de 3.5mm, utilizat pentru casti).
Si castile indicate de @Mateeo sunt potrivite ascultarii.

Inainte sa-ti comanzi, verifica intai mufa de casti din TV, daca exista!
Totodata, ar fi bine sa-ti cumperi casti cu cablu impletit in matase, care rezista la multe rasuciri si miscari fizice.

| Sofer a răspuns:

Verifica sa ai mufă sa se potrivească la tv. Apoi comanzi ceva de calitate.