| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 a întrebat:

Salut, vreau sa îmi iau un router portabil, dar niste prieteni mi-au spus ca îmi trebuie nu stiu ce cartela. Ziceti-mi cum sta treaba, iau aparatul si gata am wifi? Trebuie sa am vreo cartela sa ma conectez la el? Cel mai bun raspuns primeste funda, thx.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Wifi-u ala nu o sa ia internet din cer. Tu cred ca vrei un router 3G si da, functioneaza cu o cartela (Vodafone, Orange...) si platesti un abonament sau incarci cartela lunar. NIMIC nu e gratis, nu exista aparat care ofere internet fara sa platesti ceva.

| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 explică (pentru danutzu96):

Eu sant in digi cum fac?

| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 explică (pentru danutzu96):

Eu sant in digi cum fac? plus sant pe abonament