| Levisxdd a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou de la Cosmote si am o nelamurire. Pe site-ul celor de la Germanos spune in felul urmator : Iphone 5 - abonament Cosmote Free L - 1.599 LEI; acei 1.599 lei trebuie sa ii dau cand cumpar telefonul sau este pretul telefonului pe care il platesc timp de 2 ani? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Este pretul care il platesti la achizitionarea telefonului.

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Este pretul pe care il dai cand primesti telefonul, apoi iti platesti abonamentul pe fiecare luna cat iti vine pe factura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acei bani ii dai pe loc, iar pe luna vei avea alta suma de plata.

| lolylolypops a răspuns:

Pai lucrurile stau in felul urmator: Daca tu ai abonament la Cosmote, mai exact abonamentul specificat Free L si doresti sa achizitionezi acel telefon, pe baza abonamentului, pretul telefonului va fi de 1.599 lei! Sper ca te-am ajutat! Pupici si toate cele bune

| Emckill21 a răspuns:

Acei bani ii dai pe loc, atunci cand cumper telefonul i-ar respectiv luna de luna, dupa ce l-ai cumparat mai dai suma care o ai scrisa in contract, pe abonament. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| ASMarian11 a răspuns:

Pretul la cumparare dat DOAR O DATA.

| deea258 a răspuns:

Este pretul telefonului.