| sergiumauri08 a întrebat:

Salut,
Vreau sa incarc 1 poza pe un program sa cand dau sa caut imaginea nu imi apare si am dat la mai multe imagini nu apare nici o imagine decat folderele
Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| johnnyMe a răspuns:

Vezi acolo undeva ar trebui sa iti arate tipul de imagine pe care vrei sa o incarci ....de exemplu in photoshop iti apare psd si tu trebuie sa alegi jpeg sau png ...depinde de tipul imaginii tale!

| sergiumauri08 explică (pentru johnnyMe):

Pai numai asta apare Archivos de iconos(*.ico).

| johnnyMe a răspuns (pentru sergiumauri08):

Probabil tu ai un program de facut icon-uri!
Tu vrei sa importi o imagine si sa o faci icon...dar cred ca prima data trebuie sa deschizi un proiect apoi sa imoprti o imagine sau cel putin spune despre ce program este vorba!

| sergiumauri08 explică (pentru johnnyMe):

Pai cu VisualBasic am facut un chenar si vreau sa ii pun o imagine de fundal si cand dau sa aleg alta numai Archivos de iconos(*.ico) apare.Trebuie sa descarc un program?

| StoicaBogdanDaniel a răspuns:

Cand sa cauti img apare o fereastra open... uh vezi ca ai acolo mai jos de numele fisierului ai tipurile imaginilor... selecteaza si uh all files

| sergiumauri08 explică (pentru StoicaBogdanDaniel):

Pai numai asta apare Archivos de iconos(*.ico)

| sergiumauri08 explică:

Pai numai asta apare Archivos de iconos(*.ico)