| anonymus4106 a întrebat:

Salut, vreau sa instalez drive-ul pe calculator, dar cand il instalez mi se blocheaza calculatorul, cand il deschid, iar daca nu-l instalez imi apar linii pe ecran si nu pot sa ma joc jocuri(ce se download-eaza). Stiti ce sa fac?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce placa video ai si ce driver vrei sa instalezi?

| Spam97 a răspuns:

Ce drivere? Directx sau driver la placa video? Daca e de la placa video ai putea sa intrii pe siteul fabricantului si sa faci un test care iti detecteaza automat driverul indicat. Daca nu e bun driverul ai putea sa arzi placa video.

| K0sti a răspuns (pentru Spam97):

"Daca nu e bun driverul ai putea sa arzi placa video"...asta e din putul gandirii?