| AGentulP a întrebat:

Salut, vreau sa instalez Windows xp sp3 dar stiu ca nu are drivere de internet, cum fac sa le descarc si sa le instalez atunci.
PS: mai trebuie facute setarile la internet?

5 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Pai da trebuie confugurte intai setarile la net

| KazNNNeT a răspuns:

Da setarile la internet trebuiesc configurate din nou dupa instalarea windowsului.
Poti salva kiturile de instalare ale programelor drivere-lor pe o memorie externa ( stick - cd - dvd ) sau le poti descarca de pe internet daca stii sigur ca sunt bune si le gasesti.
Mult succes

| AGentulP explică (pentru KazNNNeT):

Da,dar vreau sa stiu de unde iau driverele si cum le gasesc ca sa le pot descarca si apoi sa le pun pe o memorie externa.

| KazNNNeT a răspuns (pentru AGentulP):

Pai depinde ce drivere doresti, ori le gasesti pe internet ori le deti tu. Mai exact ce drivere doresti? Sa inteleg ca pana acum ai avut win 7 / vista si le lua singur?

| H3cker a răspuns:

Atunci nu poti doar daca le descarci inainte sa intalezi windowsu si sa le copiezi pe un CD/USB Stick.
Funda?