| SergiuChiosea a întrebat:

Salut,vreau sa instalez windowsul la PC-ul meu de pe stick, am bootat stickul cu windos si acum nu pot sa instalez pe calculator
cind se porneste apas F12 si am incercat toate posibilitatile de usb si nu se primeste
ce trebuie sa fac ca sa inceapa sa se instaleze?
dau funda

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa fie primit! Amin! Daca ai incercat, nu inseamna ca trebuie sa si mearga! Depinde cum ai facut stick-ul si depinde daca optiune aia de boot de pe stick chiar functioneaza! Sunt placi de baza care o au, dar degeaba o au ca e nefunctionala!

| Admunssen a răspuns:

Sunt Stick-uri care nu pot fi făcute Boot-abile nici bătute. Incearcă cu altul și fă-l boot-abil cu Rufus.
Succes!

| SergiuChiosea explică:

Cu acest stick am instalat windowsul la laptop
dar la PC nu vrea