| Mustache a întrebat:

Salut.Vreau sa invat sa lucrez in photoshop (sa stiu sa fac cat mai multe lucruri)Cine imi poate da un site unde sunt pot gasi tutoriale pe categorii(incepatori, medii, experimentai). Funda

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pe lynda.com gasesti cele mai bune tutoriale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/photoshop/page/2/

incepe cu lectia 1 (Brushes & Brush Panel)

| WindTechArt a răspuns:

Uite un link catre site-ul meu de grafica. Am facut cateva tutoriale profi de Photoshop
uite: http://windtechart.ro/tuts-2/grafica-si-design/photoshop/
site-ul acesta are doar 4 luni de activitate asa ca nu am foarte multe tutoriale insa daca doresti sa stii ca pot face si tutoriale despre un anumit subiect cerut de utilizatori :-)