| WTFlorin a întrebat:

Salut.Vreau sa ma apuc de vlog dar nu am camera de filmat, am un telefon cu camera de 8 megapixeli si filmeaza 720p...
Poate fi bun pentru inceput, v cand voi avea o camera de filmat?

Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Buna Florin, este bine deocamdata insa depinde unde si cum filmezi. Eu zic sa incepi cu telefonul, apoi cand stangi ceva banuti sa iti iei o camera care este potrivita pentru filmari.

Multa bafta!

| WTFlorin explică (pentru Stef98):

Mulțumesc!

| Stef98 a răspuns (pentru WTFlorin):

Daca ai nevoie de ceva sfaturi profesionale, sau de cineva cu care sa te sfatuiesti in ceea ce priveste Youtube. Imi poti scrie un email la
b_georgestefan@outlook.com.