| Jowy a întrebat:

Salut,vreau sa ma lămuriti si voi cu site-ul 500plus.Este un site unde îți da 100 lei de început si poți începe sa tranzacționezi online, si poți face bani. Vreau sa știu dacă a scos vreunu dintre voi bani,sau este doar o teapa online...Uni au spus ca au scos bani,alți au spus ca au făcut bani si apoi sau trezit cu conturile banate, alți au spus ca nu au primit niciodată bani retrași.Acum sincer a scos vreunu dintre voi bani de pe acest site? Sau ați auzit pe cineva sa fi scos? Multumesc.

1 răspuns:
| vladutcornel a răspuns:

Cred că banii ăia sunt doar pentru antrenament. Nu îți dă nimeni bani pe gratis