| PredatoR a întrebat:

Vreau sa ma mut cu internetul la RDS, si am doua calculatoare, momentan am un router sa am internet la amandoua fara sa platesc nimic in plus. La RDS este posibil sa pun router, dar sa platesc pretul normal sau trebuie sa platesc in plus? Cat se plateste pe luna (vreau doar internet de la ei).

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Te poţi muta cu internetul la RDS.Plăteşti un abonament, şi atât.Adică preţ normal. Diferenţierea de preţ, este în funcţie de viteza de download(un abonament mai bun este 40 de lei).şi poţi să ai şi router, şi două calculatoare, nu contează, asta e problema ta.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Deci, nu le dai nici un ban. Iti faci abonament sau ce vrei tu, iti cumperi tu routere separat(de pe eMAG sau de unde vrei) si nu le mai dai bani lor pentru asa ceva.

| Kena a răspuns:

In jur de 20Ron/luna