| Asteo a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste casti pentru gaming, cu un microfon incorporat de o calitate foarte buna.
M-am gandit sa cumpar Razer Kraken 7.1, mi se par foarte bune si la pretul de 400 RON sper sa nu am probleme cu mufa (la castile Samsung de 49 RON nu se aude decat in urechea stanga).
Credeti ca e o achizitie convenabila? Si daca le-a testat cineva, stiti daca bass-ul este decent (aproximativ la fel de bun cu cel al unui subwoofer de boxe Serioux) si daca microfonul este de o calitate inalta?

1 răspuns:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Merita toti banii. Le cumpar si eu in cateva saptamani