| prs0396 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar o pereche de boxe pentru laptop si nu stiu dupa ce criterii sa le aleg, nu vreau cu subwoofer, doar 2 dar care sa se auda destul de ok, ma refer si bass si toate cele. dupa ce sa le aleg?

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Din moment ce majoritatea producatorilor umfla statisticile, poti sa te orientezi doar dupa ureche (daca ai posibilitatea sa le asculti). Specifica un buget, daca ai placa audio dedicata si marimea camerei daca vrei recomandare.