| teo03072000 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o pereche de casti Pioneer cu : Hz 6-28000, 32ohm,1000 mW, 104 db.As vrea sa stiu daca au un bas bun si claritate.

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Da sunt bune! Tot timpul te uiti la hertzi, iar din cate vad, aceste casti au diversitate! Acum depinde la ce pret o gasesti... Pioneer nu am avut, decat BOSE. Zi-mi si pretul.

| teo03072000 explică (pentru Adikis):

Sunt bune pentru Dubstep?

| Adikis a răspuns (pentru teo03072000):

Hmmm, pretul e cat de cat ok. Merg binisor la dupstep! Dupstep ul nu e chiar cea mai grea muzica pentru o casca. Calitatea castilor o vezi cand redai o piesa de calitate mai proasta si suna bine! Dar oricum, aceste casti sunt ok big grin

| teo03072000 explică (pentru Adikis):

Mersi

| Adikis a răspuns (pentru teo03072000):

Funda?

5 răspunsuri:
| teo03072000 explică:

Pioneer SE-MJ721 la 159 lei.