| Cossy11 a întrebat:

Salut , vreau sa-mi cumpar un telefon cu abonament cosmote . Ce telefon sa-mi iau pana in 250 lei ( vreau sa aiba wi-fi si camera de vreo 3 megapixeli ) , cu abonament ?

Răspuns Câştigător
| CoSmInEl500 a răspuns:

Http://www.internity.ro/
intri aici si te uiti la ce telefoane vrei. Doar dai click pe telefon si afli specificatiile si daca dai click pe 'Vezi pret cu abonament Cosmote' afli si cat te costa.

1 răspuns:
| Cossy11 explică:

Mersi pentru. toate raspunsurile...in fine mi-am luat Huawei Sonic