| StefNN a întrebat:

Vreau sa mi cumpar un telefon si nu pot sa ma hotarasc, am nevoie de ajutorul vostru. Folosesc destul de mult Facebook, snapchat si Youtube si ma joc mult la el deci am nevoie de baterie buna spre foarte buna si specificatii de top. Optiunile ar fi : HTC U11, S8+/S8, xperia xz1 / xz premium, xiaomi mi mix / mi mix 2 si moto z2 force

3 răspunsuri:
| PuntIle a răspuns:

Daca te tine buzunaru, S8 sau S8+, e Samsung si e calitate si la service daca patesti ceva nu stiu de HTC, nu prea mi plac happy, bafta

| gab0ru a răspuns:

Parerea mea sa alegi un model de la Lg. Au o baterie foarte buna.

| Ifrim_Costel_2002 a răspuns:

Samsung Galaxy A5 2017 ți-l recomand, il am si eu si iti zic ca merita!