| SMH a întrebat:

Vreau sa mi iau un printer pe care sa-l folosesc ocazional. Aprox 1 data pe luna.
Aveti idee in cat timp se usuca cerneala din printer?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Daca o folosesti o data pe luna, dar cu regularitate, nu cred ca se va usca.
Exista perioade cand la fel o folosesc si eu, si nu am probleme.
Iar cand nu o folosesti pentru 2-3 luni, cureti capatul de citire prima data, (mai ales vara, ) e o optiune din meniul oricarei imprimante ce se respecta.
Ideala ar fi o multifunctionala (xerox, imprimanta, scanner) chiar daca pretul urca la ~220-250 ron.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Teoretic orice imprimantă de la 200 lei în sus satisface condiția impusă de tine