| pinnus a întrebat:

Salut vreau sa opresc laptopul o saptamana sa nu mai am acces la el, exista vreun program ceva care sa mi restrictioneze accesul pe o perioada pe care o setez eu, gen sa nu se mai aprinda?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista, il lasi in pace o saptamana si gata.
Dar ce ti-a facut de te-ai suparat pe saracul laptop?
Da-i shut down si scoate-l din priza.

| Violleta2022 a răspuns:

Da laptopul parintilor si roaga-i sa-l puna sub cheie si sa ti-l dea doar peste 1 saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui pe cineva sa iti puna parola pe el. Si sa ti-o zica dupa o saptamana. Acuma cum ti-o fi norocul, daca vrea sa-ti mai spuna parola sau nu... laughing

| pumpkinky a răspuns:

NU exista asa ceva laughing)))))

| PowerG a răspuns:

Iti tai incarcatorul de la el. Iti cumperi altul dupa o saptamana laughing