| ancuta20 a întrebat:

Vreau sa pun niste melodii pe un stick. Cum pot face ca ele sa nu mai poata fi copiate de pe stick-ul respectiv?

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Http://www.kakasoft.com/usb-copy-protect/

Descarca software'ul asta, total legal, sa nu mi se stearga raspunsul, nu-i piraterie.

Ai 5 zile de free trial, sa incerci software'ul. In alea 5 zile poti bloca continutul unui USB ( Stick ) de a nu fi copiat, user'ul poate vedea continutul, asculta muzica etc dar nu poate copia de pe stick sau pe stick nimic. Dupa 5 zile de trial, o sa poti numai sa deblochezi USB, nu mai poti bloca.

La Select Drives, selecteaza stick'ul tau, dupa permission settings, lasa cum e, options tot la fel, si la encrypt now, jos baga parola furnizata de program de 2 ori si click pe protect.