| DenisBct a întrebat:

Salut
Vreau sa resetez windows-ul meu(este windows7)dar nu stiu cum.Nu vreau sa instazez din nou.Doar sa revina de la 0.Sa stearga toate aplicatiile.Multumesc!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce glumet esti...si ce rezolvi? Un windows perfect functional nu vei avea decat daca il reinstalezi! Dezinstalarea programelor lasa urme in registri!

| DenisBct explică (pentru K0sti):

Pai,nu ma prea pricep in instalarea acestuia...Imi poti spune cum sa o fac?

| K0sti a răspuns (pentru DenisBct):

Gasesti tutoriale pe net! Mai lasati jocurile si puneti mana si invatati!

| DenisBct explică (pentru K0sti):

Uau...Ce sa zic ca esti tu mare geniu...

Răspuns utilizator avertizat