| AnonymousTPU007 a întrebat:

Vreau sa scot la imprimanta ceva documente primite prin e-mail in format PDF dar nu ma lasa...Cand dau print ma pune sa salvez documentul si cand ma duc unde l-am salvat nu ma lasa sa il printez,imi da ceva eroare ca Adobe reader could not open because it is either not a supported file type.
Imprimanta e conectata la pc, e instalata ca altceva ma lasa sa scot doar asta ce e in pdf nu ma lasa... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Johnd94 a răspuns:

Daca documentul este PDF, incearca sa il convertezi in word (2003, 2007, 2010).
Gasesti program pentru convertire online gratuit pe google.
Bafta!

| AnonymousTPU007 explică (pentru Johnd94):

Ms de raspuns.Am rezolvat problema de atunci big grin Ai o funda oricum. happy

1 răspuns: