| Knight141 a întrebat:

Salut, vreau sa stau ce tip de tastatura are telefonul HTC Desire 10 Pro Dual Sim 64GB LTE, sa dori sa răspundă doar cei ce detin acest model de telefon, căci nu mă pot baza pe detaliile oferite online. ma refer la un anume site... oricum, va rog sa îmi raspundeti cat mai repede ai sa îmi spuneți dacă merită cumpărat, dau funda.

4 răspunsuri:
| Alindinu472 a răspuns:

Spatele este oribil! eu îți recomand un Samsung galaxy j5 2017sau un j7 2017

| Knight141 explică (pentru Alindinu472):

Daca mi-ai spune si tipul de tastatura pecare il are, ti-as fi recunoscator, si prin tip de tastatura ma refer daca e qwerty sau nu (cauta pe net daca nu stii ce tip de tastatura este... de obicei se gaseste la tastaturile de calculator.)

| Alindinu472 a răspuns (pentru Knight141):

Poți sa cauți telefonul pe olx și îl intrebi pe proprietar ce tastatura are

| Knight141 explică (pentru Alindinu472):

Fara raspunsuri inutile va rog...