| Cristian_George_1998 a întrebat:

Vreau sa stiu cu ce se curata o folie de protectie la telefon.

Răspuns Câştigător
| Mara2002 a răspuns:

O folie se poate curata fara nici o problema cu un servetel umedhappydar exista si solutiii/servetele speciale pentru folii/ecrane.dar la fel de bine poti cumpara o folie noua, costa 20 ron, ca trebuie sa o schimbi la un moment dathappy funda?

2 răspunsuri:
| irinuk28 a răspuns:

Servetel umed.

| Antonescu13 a răspuns:

Poţi curăţa cu un şerveţel umed sau diverite soluţii speciale cum spun şi Mara, pentru folii / ecrane.