| QweRty777 a întrebat:

Salut
Vreau sa stiu de unde descarc un android pentru ca eu vreau sa imi schimb androidul de la telefon dar nu stiu de unde sa il iau.
P.S Androidul pe care vreau sa il au este de SM-G7105.

7 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Ce vrei tu sa faci mai exact? Pe ce telefon? Presupun ca vrei sa iti bagi o versiune de android mai noua/ mai buna. (ca "alt android" nu exista, doar alte versiuni). Incearca cyanogenmod, google it. big grin

| QweRty777 explică (pentru VirusS97):

Pe un galaxy trend duos

| QweRty777 explică (pentru VirusS97):

Ce face cyanogenmod?

| QweRty777 explică (pentru VirusS97):

Eu vreau un site de unde sa descarc versiunea de android de la SM-G7105

| VirusS97 a răspuns (pentru QweRty777):

Ce android ai in momentul de fata si ce android vrei sa ii pui? Mai intai intreaba-te daca merita. Eu iti cyanogenmod fiindca prin ala mi-am modat si eu un telefon ca sa ii pot pune android 4.2 de la 2.3 (un galaxy s1 mini)

| QweRty777 explică (pentru VirusS97):

Eu in momentul de fata am 4.1.2 si vreau sa ii pun 4.1.7

| VirusS97 a răspuns (pentru QweRty777):

laughing)) Nu se merita, parerea mea. De ce vrei sa ii pui?