| Xela90 a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu de ce se blocheaza la acsecurity.dll pentru ds-150e 2015r3? Voiam sa copiez folderul cars in computer dar se opreste la acsecurity.dll. Vreau sa stiu si eu cum opresc dll asta si mai este asta cu framenetwork de pe cd. Este ala doNet 4.6.1 si asta arata ca e blocat, nu se instaleaza. Help va rog, cine stie sa fac si eu programul asta sa mearga, am teamviewer astept raspuns.

7 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Un fisier nu se poate copia din doua motive
2. e un proces care il tine deschis si interzice si copierea, asta e mai putin probabil

1. are drepturile foarte aiurea si nu te lasa sa il copiezi

insa din ce descrii tu ai un windows busit cu brio, incearca un reinstall... FRESH (adica, cu formatare)

| Xela90 explică (pentru Bizon95):

Pai nu ma lasa nici sa instalez atunci care e baiu? si la windows l-am reinstalat si nimic

| Bizon95 a răspuns (pentru Xela90):

Windows 10 are.NET incorporat
asta e posibil problema la tine
iar asta se manipuleaza din control panel, programs, windows features

| Xela90 explică (pentru Bizon95):

Nu am mai facut nimic nici din ceea ce mi-ai spus tu, oricum am luat alt program de pe net si merge dar baiu e ca de unde cumpar licenta ca sa activez programu ca sa vad erorile si alte minuni eu nu vreau demo eu vreau sa fie activ

| Bizon95 a răspuns (pentru Xela90):

Ce program?

| Xela90 explică (pentru Bizon95):

Ala DS-150E 2015R3 de pe net si merge programu da mie imi trebuie acum licenta.

| Bizon95 a răspuns (pentru Xela90):

Nu am nici cea mai vaga idee de softul ala, sorry!