| Ionica_Alexandru_2000 a întrebat:

Salut vreau sa va intreb cv? am o tableta utok 700 d lite, o am de 4 luni iar dupa un timp tableta mea se inchide automat cand ma joc pe ea iar cand o deschid inapoi are baterie dar tot se inchide dar cand ma joc cu ea la incarcat merge nu se inchide si eu vreau sa stiu dc mi se inchide cand ma joc cu ea scoasa de la incarcat? va rog frumos spuneti-mi de la ce este de ce face asa? dau funda plz urgent

2 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Calitatea proasta a tabletelor utok este principalul motiv.

| ClimateZone a răspuns:

Inlocuire baterie: Poti cumpara de aici https://www.inowgsm.ro/143-baterie-acumulator-utok