| Costin1996 a întrebat:

Vreau sa vad ce monitorizeaza camerele de supraveghere din societatea mea. Ce telefon imi trebuie ca sa pot vedea ce se intampla in curtea societatii? Adica ce inregistreaza camerele sa pot vedea si eu pe telefon.

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Daca ai acces la calculatorul pe care se vad camerele poti sa instalezi o aplicatie de remote desktop pe un smartphone si te conectezi la calc respectiv.
Mai sunt si soft-uri cu care poti sa treci camere direct pe web.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare trage un ochi si pe aici: http://www.tutorialepc.ro