| alex2009 a întrebat:

Salut vreau si eu ceva nume de jocuri vechi sau noi nu conteaza cu masini. Ma puteti ajuta? Multumesc

13 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Uite aici o adresa unde poti descarca cam 40 de jocuri mai vechii, de toate genurile
http://www.byetsoft.eu/jocuri-games

| Cσσкiє a răspuns:

Bună! Încearcă Highway Pursuit, e fain. Îl poţi downloada de pe următorul link : http://www.adamdawes.com/windows/win_hpursuit.html. E free, stai liniştit :)

| Sebby_6032 a răspuns:

Colin McRae, NFS Shift, undercover, carbon, Ford Street Racing, Test Drive Unlimited, GTA, etc

Răspuns utilizator avertizat
| Lawrence a răspuns:

Daca si PS2 sau 3 cumapara-ti NFS Shift.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acu multi ani am jucat un joc fff dragut, era cu pilotii NASCAR... chiar asa parca se numea, NASCAR... si era de la EA games. mai e nfs si altele nu-mi mai aduc aminte acum laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta F1 2007, GVR, Corvette, Uita-te peste tot de la Need For Speedbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Need for speed. cel mai tare laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta Romania 1 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocate si tu nfs underground

| Tigruta a răspuns:

Un joc cu imbracaminte pentru barbi scrie asa:jocuri barbi

| BODY6543 a răspuns:

Colin McRae, NFS Shift, undercover, carbon, Ford Street Racing, Test Drive Unlimited, GTA, formula 1, Highway Pursuit, need for speed si am si o adresa http://www.byetsoft.eu/jocuri-games ultimul nfs underground 2. te ajuta?