| Octavian007 a întrebat:

Salut Vreau si eu parerea voastra. Eu am un Windows 7 Ultimate SP1 si am vazut ca s-a lansat anul asta la MWC Windows 8 Consumer Preview si vreau sa stiu daca ma afecteaza cu ceva da il instalez (la jocuri cu compatibilitatea de ex) si daca puteti sa va justificati raspunsul
FUNDA

Răspuns Câştigător
| lucy90 a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic toate aplinatile de pe win7 merg si pe win8

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca merita, este numai varianta beta si nu este inca pus la punct. Numai bine!

| EmsityProtocol a răspuns:

Windows 8 e încă în varianta BETA. Așteaptă până când windows 8 va fi lansat oficial și atunci instalează-l! Ciauless!

| kraiova00 a răspuns:

Eu il am, el este bun dar mie nu imi merge placa audio