| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau si eu un program bun de editat filmulete ( adica lipirea unor video si cu efectul speed )cu conditia sa fie gratis si fara intregistrare email si alte prostii. Ms dau funda

Răspuns Câştigător
| Moon4Lord a răspuns:

Camtasia Studio 8 e cel mai bun, nu e gratis doar ca poti lua trial, bagi un key care merge si poate sa fie si folosit, trebuie doar sa bagi key-ul in timp ce esti deconectat de la internet.
https://www.techsmith.com/camtasia.html

un key dintre multe care le am:
AMZAC-5DMCD-H8968-VVF2M-7F527

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Windows movie macker.

| Jimmyyyy a răspuns (pentru OldSoul):

Nu e bun scoate video la o calitate foarte proasta si nu accepta orice format

| Jimmyyyy a răspuns (pentru Moon4Lord):

O sa incerc sa il descarc revin cu un raspuns happy

| Jimmyyyy a răspuns (pentru Jimmyyyy):

Nu imi vede formatul de video de pe camera asa ca raman la Vegas Pro