| Robert699 a întrebat:

happy
Vreau si eu un program de editat video.
Eu am cateva ( cam 3-4 a cate 5 minute ), si vreau sa le pun pe toate + cateva poze. Ar fi perfect daca as putea pune si muzica pe fundal... big grin
Dau funda!
Mersi happy

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Încearcă Sony Vegas Pro 13
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
Sunt softuri profesionale. Sunt foarte bune. Găsești tutoriale pe internet pentru toate atât pentru begginger cât și pentru avansați și profesioniști.

| biwltyad a răspuns:

Cu camtasia studio e foarte simplu si iese foarte bine happy

| WhiteTheShowZ a răspuns:

Iti recomand Cyberlink Power Director 13

| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Adobe premiere, Sony Vegas, Videopad editor si unul mai de incepatori: Camtasia STUDIO