| AlexizZ a întrebat:

Vreau un raspuns sigur de la cineva care a cumparat acest sistem ( https://altex.ro/......gb-ubuntu/ ), cate coolere are placa video? Iar sursa ce model e mai exact?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

N-ai de unde sa stii,astia nu folosesc placi video de la aceeasi producatori,poti sa te trezesti ca ai fie de la Asus, fie de la gigabyte, fie zotac etc, in general ai sanse sa pice cu una dar si cu doua, oricum mai mult de 1 cooler e overkill pentru placa aia, un singur ventilator e de ajuns sa o raceasca.

7 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Aceasta e sursa probabil http://myria.ro/en/146/power-supply

| marian37 a răspuns:

Suna-i pe cei de la Altex sau da-le un e-mail. La pretul ala este cel mai bun sistem pe care l-am vazut.

| Andrei2019 a răspuns (pentru marian37):

O tigaie cu tastatura.
rolling on the floor

| marian37 a răspuns (pentru Andrei2019):

Ce tigaie mecanica RGB imi recomanzi? laughing

| marian37 a răspuns (pentru Andrei2019):

Myria face mult mai multe laughing. Tinand cont ca nici o componenta nu e facuta de ei, nu vad de ce nu.

| Superior a răspuns (pentru marian37):

Pls,sunt producatori de carcase tongue