| cavalerul11 a întrebat:

Salut vroiam sa stiu e o idie buna sa pun calculatorul in bucatarie ai mei asa vor insa nu cred ca e o idie buna deoarece mirosu de mancare si aburul daca intra in el se strica am auzit voi ce ziceti sa-l las unde e sau sa-l pun in bucatarie desi e riscant eu zic

Răspuns Câştigător
| YoDeDea a răspuns:

Nu e riscant deloc si eu am avut 2 laptopuri si un calculator in bucatarie si nu au patit nimic

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Nu prea este locul PC-ului in bucatarie.

| Darkguy a răspuns:

De ce il vrei in bucatarie?

| Cosmin2002 a răspuns:

Eu zic ca nu e rau deoarece nu are nimic de la abur sau miros si poate fi folofitor pentru parinti cand gatesk sa caute retete pe internet. Funda?