| GameMaster23 a întrebat:

Salut, zice-ti si mie ce ar trebui sa fac sa mi se miste mai bine videoclipurile pe youtube, de ceva timp merg FOARTE sacadate angry, sonorul se aude iar imaginea ramane in urma.
Nu incepe-ti cu raspunsuri de genu: Ai prea putini rami, nu ai loc in C, incearca format, dezinstaleaza-instaleaza Adobe/flash sau cu tampenii de programe advance system care, ccleaner sau tuneup...

1 răspuns:
| Krauser a răspuns:

Incearca sa schimbi claritatea 480, 360sau 240 pixeli. Daca nu functioneaza reinstaleaza windowsul.