| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri tari 2013 sau 2012 cele mai rare. Vreau jocuri noi m-am plitisit de metin si cs.

9 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

De ce nu incerci sa mai faci si altceva decat sa stai non stop in fata compului. stii ce se zice?! cand ai jucat toate jocurile posibile e timpul sa te opresti si sa te intrebi incotro se indreapta viata ta!

| GulDan explică (pentru SunnyDay88):

Stai lin. laughing Joc doar 2 ore pe zi in rest liceu, sport ...etc. dar cand e ziua libera n-am ce face si vreau niste jocuri sa ma distrez un pic.

| userul7200 a răspuns:

NFS Most Wanted 2012
Fifa 2013
GTA V
Formula 1 2012
Euro Truck Simulator 2
Ridge Racer Unbounded
DiRT Showdown
Asseto Corsa
Formula Truck
GRID 2
Trackmania 2

Răspuns utilizator avertizat
| Bunocul a răspuns:

Eu ma joc s4League e ceva gen shooter dar si cu sword-uri+are si parkour. Incearca-l. smug

| zBogDDy a răspuns:

4story,e total diferit de metin.
Bafta.

| anamariaiancu a răspuns:

Transformice; ourworld; Daca esti baiat INCEARCA World Of tanks E SUPEERRRRRRR!
Funda!

| Calu_Bogdan_1985 a răspuns:

Sniper gowst warior

| BadBoy221 a răspuns:

Joaca-te sa:mp, este foarte fain!